Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz bünyesinde Mevam Beylikdüzü psikolog merkezi, günümüz dünyasına adapte olmakta güçlük çeken ya da bazı psikolojik konularda destek almak isteyen kişilere profesyonel hizmet veren bir psikolojik terapi merkezidir. Alanında uzman bir ekipten oluşan merkezimizde anksiyete, bireysel problemler, aile çift danışmanlığı, çocuk ergen danışmanlığı gibi konularda temel beylikdüzü psikolog hizmetleri verilebilmektedir. Mevam Psikoloji Beylikdüzü Psikolog Hizmetlerimiz, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinden gelen onlarca yetişkin ve çocuğa hizmet vermektedir. Sizlerde Beylikdüzü Psikolog hizmeti almak için iletişim menüsünden hemen bizimle irtibat kurun ve problemlerinizden kurtulun.

Mevam Psikoloji bünyesinde İstanbul/Beylikdüzü bölgesinde bulanan ofisimizde Uzman Klinik Psikolog Tarık Türkmen tarafından aşağıdaki psikolojik destek hizmetleri verilmektedir.

  1. Bireysel Danışmanlık
  2. Aile & Çift Terapisi
  3. Çocuk & Ergen Psikolog

Sizlerde bu konuda Beylikdüzü Psikolog hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilir ve psikolojik problemlerinizden kurtulabilirsiniz.