Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mevam Beylikdüzü Psikolog Merkezi, psikolog arayışı içinde olan kişilere hizmet vermek amacıyla kısa süre önce resmi olarak Uzman Psikolog Tarık Türkmen Tarafından kurulduk. Kurum olarak kendine alanında kalite ve danışanlarının memnuniyetini en iyi seviyeye çıkarmayı hedef edindi. Mesleki olarak ahlaki değer ve ilkelerden ödün vermeden çalışmayı kendimize ilke edindik. 

Kurumsal İlkeler

  • Mesleki Yetkinlik ve Yeterlilik.
  • Maksimum Yararı Gözetmek ve Danışanı Zarara Uğratmamak.
  • Mahremiyet ve Gizlilik.
  • Bilgilendirme ve Kendinin Doğru Tanıtılması.
  • Dürüstlük.
  • Danışanlarına Saygı.

Misyonumuz

Mevam Beylikdüzü Psikolog Danışmanlık ve Gelişim Merkezi olarak her yaş grubundaki bireyin,çift-ailenin ve kurumlarda oluşan sorunların ve çatışmaların çözümüne yönelik hizmetler sunmak daha gelişmiş mutlu bireylerden oluşan bir toplumun varlığına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Mevam Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Merkezi olarak danışanların etik ilkeler doğrultusunda problemlerini fark ettirebilmek ve ruhsal problemler konusunda bireyle birlikte çözüme gidebilmek,

Temel hedefimiz danışanın ihtiyacına uygun terapi yöntemine yönlendirebilmek ayrıca yardıma ihtiyacı olan danışanlarda kolay ulaşılabilirliği olan ve kaliteli ortamlarda psikolojik desteği ulaşılabilir kılmak  ile ilgili tüm danışmanlık hizmetlerinde kolay ulaşılabilirliğiyle danışan ve danışan çevresinde en çok tercih edilen danışmanlık merkezi olarak çalışmalar yapmaktır.

Beylikdüzü Psikolog hizmeti arayanların yeni normal olan pandemi kurallarına uygun şekilde hizmet alabileceği ve psikolojik problemlerinden kısa zaman içinde kurtulacağı, Beylikdüzü Mevam Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Merkezi ofisinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Alanında uzman Klinik Psikolog Tarık Türkmen tarafından kurulan merkezimiz haftanın 7 günü sizlere randevu ile hizmet vermektedir. Yıllar boyu kazanılan tecrübeler doğrultusunda verilen hizmetin kalitesi de aynı ölçüde artmaktadır. Siz değerli danışanlarımızı güler yüz ile karşılamaktan ve ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. Problemlerinizi kalıcı olarak en kısa süre zarfında tekrarı olmayacak şekilde çözüp hayata tekrardan sımsıkı tutunmanızı sağlamak amacıyla sizlere her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz.

En büyük reklam kampanyamızın, danışanlarımız üzerindeki etkisi olduğunu biliyor ve buna yönelik sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Klinik Psikolog Tarık Türkmen tarafından kurulan kliniğimiz Beylikdüzü semtinde sizlere hizmet etmek adına kapılarını açmaktadır.